Loading...

درباره ما

بازدید: 225

چرا میوکات؟

همه ما می‌دانیم که میوه یکی از سالم‌ترین و کامل‌ترین مواد غذایی است که می‌توانیم در طول روز مصرف کنیم اما مشکلات زیادی باعث شده است که مصرف میوه کمتر از حد نیاز بدن یاشد.

افزایش قیمت میوه در سال‌های اخیر یکی از این مشکلات است که ما در میوکات با یک ابتکار سعی کردیم؛ هزینه تمام شده‌ی مصرف میوه را کاهش دهیم و پک‌های میوکات را مقرون به صرفه بسازیم.

از دیگر مشکلات پذیرایی کردن با میوه، کمبود امکانات و مشکل پوست گرفتن و خرد کردن میوه است؛ به خصوص در مراسمات رسمی. به هر حال پذیرایی میوه نیاز به تجهیزاتی مثل پیش‌دستی، کارد،چنگال و ... دارد؛ که در پذیرایی با محصولات میوکات این معضل حل شده است. 

احتمالا برایتان پیش آمده است که پس از مصرف هزینه زیاد خرید میوه، پس از پایان مراسم با حجم زیادی میوه باقی مانده روبرو می‌شوید که معمولا پس از چند روز ماندن در یخچال فاسد می‌شوند و از بین می‌روند. با خرید از میوکات هیچ اسرافی نمی‌شود چیزی اضافه نمی‌ماند.

در کل پذیرایی به سبک میوکات به لحاظ اقتصادی به صرفه، راحت و شیک است و در زمان شما صرفه جویی می‌کند و اسراف و دور ریز میوه را کاهش می‌دهد و در نهایت مصرف میوه را راحت‌تر می‌کند و سبب می‌شود که در همه جا بتوانیم میوه را جایگزین سایر مواد غذایی کنیم.

نگران کیفیت و تازگی میوه‌ها هم نباشید ما به شما تضمین می‌دهیم که از میوه‌های با کیفیت و تازه در پک‌های میوکات استفاده شود.

ما در تلاش برای اخذ مجوزهای زیادی هستیم و در حال حاضر مجوز فعالیت میوکات در وزارت تعاون و امور اجتماعی و جهاد کشاورزی است.

اگر تمایل دارید محصولات میوکات را بررسی کنید می‌توانید به صفحه اصلی سایت میوکات مراجعه فرمایید.

نظرات
    برگشت به بالا