Loading...

درباره ما

بازدید: 144

هر دوره ای از زندگی انسان نیازهای خاص خود را داشته است و ابزار هایی که برای رفع آن نیازها انسان به اختیار خود درآورده است.

در عصر حاضر که زندگی با سرعت در گذر است ، انسان نیاز به دریافت خدمات سریع ، تخصصی و در دسترس دارد ، از همین رو شرکت میوکات با ارائه روشی نو و با استفاده از تکنولوژی های روز و ارائه خدمات بر بستر وب و شبکه های اجتماعی پا به عرصه خدمت گزاری نوین نهاده است و با کمک نیرو های متخصص خود تلاش میکند، با اصلاح نظام توزیع میوه در جهت کاهش هزینه های خرید مصرف کننده ، افزایش حقوق کشاورزان ، ایجاداشتغال پایدار و اعتلای صنعت کشاورزی ایران عزیز حرکت کند و با هدف برقراری عدالت هر چه بیشتر در زمینه تولید و توزیع میوه و تره بار و کسب رضایت مصرف کنندگان تمام توان خود را به کارگیرد .

ما در شرکت میوکات با تاکید بر مصرف میوه آماده، به دلیل افزایش مصرف میوه و جایگزینی میوه تازه به جای سایر تنقلات و خوراکی های غیر سالم هستیم.

در همین راستا فروشگاه میوکات به همت تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاهی با اهداف و انگیز های اصلاح الگوی مصرف و دسترسی همگان به میوه سالم از دی ماه 96 شروع به فعالیت نموده است. مدیریت و مدیران بخش تولید و فروش شرکت دارای تحصیلات دانشگاهی بوده و با علاقه فراوان در پی رسیدن به اهداف خود (گسترش مصرف میوه سالم به جای تنقلات مضر) هستند.

ویژگی های محصولات

میوه ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند، زیرا می دانیم که تنها راه بقای شرکت، افزایش رضایتمندی مصرف کننده است.

بسته های میوه، تازه و آماده به مصرف هستند، به همین دلیل اشتیاق مصرف کننده به میل نمودن آن بسیار بیشتر می باشد.

ساده نمودن مصرف و ایجاد جذابیت برای مصرف میوه توسط کودکان، یکی از اهداف مهم میوکات است.

قیمت مناسب محصول و کاهش دورریز میوه از دیگر جذابیت های میوه خرد شده میباشد.

نظرات
    برگشت به بالا