Loading...

درباره ما

بازدید: 122

هر دوره ای از زندگی انسان نیازهای خاص خود را داشته است و ابزار هایی که برای رفع آن نیازها انسان به اختیار خود درآورده است.

در عصر حاضر که زندگی با سرعت در گذر است ، انسان نیاز به دریافت خدمات سریع ، تخصصی و در دسترس دارد ، از همین رو شرکت میوه آسان مصرف سپهر ایرانیان با ارائه روشی نو و با استفاده از تکنولوژی های روز و ارائه خدمات بر بستر وب و شبکه های اجتماعی پا به عرصه خدمت گزاری نوین نهاده است و با کمک نیرو های متخصص خود تلاش میکند، با اصلاح نظام توزیع میوه در جهت کاهش هزینه های خرید مصرف کننده ، افزایش حقوق کشاورزان ، ایجاداشتغال پایدار و اعتلای صنعت کشاورزی ایران عزیز حرکت کند و با هدف برقراری عدالت هر چه بیشتر در زمینه تولید و توزیع میوه و تره بار و کسب رضایت مصرف کنندگان تمام توان خود را به کارگیرد .

ما در شرکت میوه آسان مصرف سپهر ایرانیانبا تاکید بر مصرف میوه آماده، به دلیل افزایش مصرف میوه و جایگزینی میوه تازه به جای اسنک های فست فودی هستیم.

در همین راستا فروشگاه میوکات به همت تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاهی با اهداف و انگیز های اصلاح الگوی مصرف و دسترسی همکان به میوه سالم از سال 96 شروع به فعالیت نموده است. مدیریت و مدیران بخش تولید و فروش شرکت دارای تحصیلات دانشگاهی بوده و با علاقه فراوان در پی رسیدن به اهداف خود که گسترش مصرف میوه سالم به جای تنقلات مضر هست، تلاش می کنیم.

ویژگی های محصولات ما:

میوه ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند، زیرا می دانیم که تنها راه بقای شرکت، افزایش رضایتمندی مصرف کننده است.

بسته های میوه، تازه و آماده به مصرف هستند، به همین دلیل اشتیاق مصرف کننده به میل نمودن آن بسیار بیشتر می باشد.

ساده نمودن مصرف و ایجاد جذابیت برای مصرف میوه توسط کودکان، یکی از اهداف مه م میوکات است.

قیمت مناسب محصول و کاهش دورریز، روش ما برای ترویج مصرف میوه برش خورده است.

نظرات
    برگشت به بالا